کد خبر 59524

رئیس کل سازمان خصوصی سازی

وزیر اقتصاد گفت ارزش سهام عدالت که پیش از این یک میلیون تومان بود اکنون به 4 میلیون و 800 هزار تومان رسیده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی اعلام کرد: اثرات افزایش دارایی شرکت های سهام عدالت در پرداخت سود سال ٩٧ اعمال می شود که بر این اساس ارزش سهام کسانی که یک میلیون تومان کامل داشته اند به ۴ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان رسیده است.

به گزارش روز شنبه روابط عمومی سازمان خصوصی سازی علی اشرف عبدالله  پوری حسینی با اشاره به آخرین وضعیت واریز سود سهام عدالت به حساب دارندگان سهام گفت: سود سهام عدالت سال های ۹۵ و ۹۶ به تمام کسانی که شماره حساب شبای خود را ارائه کرده اند پرداخت شده، اما عده ای شماره حساب شبای خود را ارائه نکرده اند. 
رئیس سازمان خصوصی سازی، افزود: براساس بررسی ها از ۱۵ تیر تا ۱۵ مرداد ماه حدود ۳۳۸ هزار نفر شماره شبای خود را ارائه کرده اند که ۵۶ میلیارد تومان سود سال ۹۵ و ۹۶ آن ها واریز می شود. 
وی با بیان اینکه از ١۵ مرداد تا ۱۵ شهریور نیز تعداد دیگری شماره شبای خود را ارائه می دهند که سود سهام عدالت آن ها نیز واریز خواهد شد.

به گفته پوری حسینی،  تمامی افرادی که تا پانزدهم تیرماه شماره شبای خود را به سازمان خصوصی سازی ارائه کرده اند، سود سهام عدالت آن ها پرداخت شده است. 

منبع: ایرنا 

ارسال نظر

تازه ها