کد خبر 44759

رئیس کمیته امداد از واریز عیدی و مستمری افراد تحت تکلف این سازمان در روز دوشنبه تاریخ 26 اسفندماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد به نقل از ایسنا،  سیدپرویز فتاح با تاکید بر اینکه منابع مالی لازم برای پرداخت عیدی خانواده‌های تحت حمایت از سوی دولت تامین شده است، افزود: این اعتبار امروز از سوی سازمان برنامه و بودجه به حساب کمیته امداد و بهزیستی واریز می‌شود.

وی ادامه داد: عیدی مددجویان معادل یک ماه مستمری خانواده‌های تحت حمایت، فردا به حساب سرپرستان خانوار واریز می‌شود و به صورت نقدی قابل برداشت است.

رئیس کمیته امداد از تحقق شعار «عیدی برای همه» از سوی مردم نیک‌اندیش ایران خبر داد و خاطرنشان کرد: براساس آخرین آمار، تا امروز بیش از ۲۵۰ میلیارد تومان کمک‌های مردمی در جشن نیکوکاری جمع‌آوری شده است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهدست نیازمندان می‌رسد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، فتاح همچنین به افزایش مستمری مددجویان امداد از سال آینده اشاره کرد و گفت: از فروردین ۹۸ مستمری مددجویان امداد با ۲۰ درصد افزایش پرداخت خواهد شد.

 

ارسال نظر

  • بتول قادری خوراسگانی

    0 0

    سلام لطفا به بازار خودرو رسیدگی کنید این چه وضعی است شرم آور است پرتی در که از دور خارج شده بود حالا 40 میلیون فروش برود آخرتتان را چه کار میکنید مگه آدم چند تا سی سال عمر میکند

تازه ها