کد خبر 25096

معاون وزیر کار

معاون وزیر کار از صدور طرح کالا کارت به صورت الکترونیکی برای مردم خبر داد که قرار است بوسیله آن افراد با این کارت ها کالاهای اساسی را تهیه کنند ضمن اینکه برای 10 میلیون نفر به عنوان جامعه هدف 3 الی 4 مرتبه در سال وجه 100 هزار تومان واریز شود.

به گزارش پایگاه خبری "بااقتصاد"، میدری گفت: قرار است همان کارت‌ بانکی که افراد با آن یارانه می‌گیرند به کالا کارت تبدیل شود تا افراد با مراجعه به فروشگاه‌ها با استفاده از کالا کارت بتوانند سهمیه کالایی‌شان که شامل کالاهای اساسی است را تامین کنند.

وی افزود: در این طرح کالا کارت به‌ صورت الکترونیکی به مردم ارائه می‌شود و افراد هیچ دسترسی به پول نقدی نداشته و در اصل این کارت‌ها تضمین برای رسیدن کالاهای اساسی وارداتی با یارانه ارزی به دست مصرف‌کنندگان نهایی است. کالا کارت به‌ صورت الکترونیکی بر اساس برآوردها قرار است برای 10 میلیون نفر صادر و سالی سه الی چهار مرتبه شارژ شود. کارتهای الکترونیکی تنها برای عبور از وضعیت امروز به وجود آمده و فعلاً ماهیانه 100 هزار تومان شارژ می‌شود.

منبع : خبرگزاری تسنیم  

ارسال نظر

  • نازی

    0 1

    نباید یارانه ها قطع شوند تو این گرونی مردم به پول احتیاج دارند

  • ناشناس

    0 0

    چرا دولت بدون درنظرگرفتن حرف مردم تصمیم میگیره خیلی ها پول یارانشونو میزارن واسه کرایه خونه هرچند با این گرونی این چندرغاز خیلی دیگه بایدبزاری روش اما خیلی هامشکلشون شایدبا یارانه حل بشه این تصمیم دولت منطقی نیست

تازه ها