کد خبر 13864

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس گفت با توجه به صحبت های رئیس بانک مرکزی هیچگونه دغدغه ای در مورد ارز وجود ندارد و ارز مورد نیاز کشور به راحتی تامین می شود وی همچنین با اشاره به صحبت های جهانگیری گفت: معاون اول رئیس جمهور در صحبت های خود ضمانت های لازم برای تامین ارز در حوزه واردات کالاهای اساسی، نیازهای صنعتگران و تولیدکنندگان، نیازهای پزشکی، دارو، ارز مسافرتی، بیماران نیازمند به صورت کامل را داد.

به گزارش پایگاه خبری "بااقتصاد"، بهروز نعمتی ، در تشریح نشست غیرعلنی صبح امروز (یکشنبه 23 اردیبهشت) مجلس شورای اسلامی که با حضور برخی اعضای کابینه دولت یازدهم برگزار شد، گفت: آقای جهانگیری گزارش کاملی درخصوص ارز و نیازمندی هایی که در بازار ارز وجود دارد، ارائه داد. 

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: معاون اول رئیس جمهور در صحبت های خود ضمانت های لازم برای تامین ارز در حوزه واردات کالاهای اساسی، نیازهای صنعتگران و تولیدکنندگان، نیازهای پزشکی، دارو، ارز مسافرتی، بیماران نیازمند به صورت کامل را داد. 

وی با اشاره به دغدغه نمایندگان درخصوص ناهماهنگی تیم اقتصادی دولت اظهار کرد: آقای دکتر لاریجانی در این زمینه تاکید کردند که باید ناهماهنگی ها رفع شود و به گونه ای عمل شود که نظر منتقدان و کارشناسان دولت در تصمیمات کابینه لحاظ شود و در بازار ارز وحدت و وفاق حاصل شود.  

سخنگوی هیات رئیسه قوه مقننه کشور با اشاره به صحبت های سیف در این جلسه خاطرنشان کرد: بنابر صحبت های ایشان هیچگونه دغدغه ای در حوزه نیاز ارزیی کشور وجود ندارد و ارز مورد نیاز کشور به راحتی تامین می شود.

منبع : خبرگزاری ملت 

 

ارسال نظر

تازه ها