کد خبر 13843

عضو کمیسیون برنامه و بودجه

عضو کمیسیون برنامه و بودجه از اعلام گزارشی از مقدار ارز داده شده به افراد توسط جهانگیر ی خبر داد و افزود: براساس گفته های معاون رئیس جمهور دولت مصمم به تامین ارز 4 هزار و 200 تومانی است.

به گزارش پایگاه خبری "بااقتصاد"، یک عضو کمیسیون برنامه و بودجه گفت: در جلسه غیرعلنی امروز معاون اول رئیس‌جمهور از عزم دولت برای تامین ارز مورد نیاز کالاهای اساسی با نرخ ۴۲۰۰ تومان سخن گفت و اعلام کرد که قرار است تا پایان امروز مقدار ارز داده شده به افراد به صورت رسمی اعلام شود. در توضیح جلسه غیرعلنی مجلس برای بررسی وضعیت بازار ارز گفت: مجلس امروز با حضور آقای جهانگیری معاون اول رئیس‌جمهور، کرباسیان وزیر اقتصاد، سیف رئیس کل بانک مرکزی و معاون اقتصادی رئیس‌جمهور و جمعی از مقامات دولتی برای بررسی آخرین وضعیت نرخ و بازار ارز تشکیل شد.

وی افزود: طبق توضیحات آقای جهانگیری دولت مصمم است ارز مورد نیاز مردم را براساس نرخ ۴۲۰۰ تومان تامین کند. این ارز برای کالاهای اساسی اختصاص داده می شود.

حسن پور افزود: همچنین گزارش جامعی درباره مقدار ارزی که تا به امروز به بازار تزریق شده است، اعلام شد. بعد آن رئیس مرکز پژوهشها و جمعی از نمایندگان به صورت شفاف به بیان مسائل و مشکلاات پرداختند.

وی در پایان با تاکید بر اینکه ارز ۴۲۰۰ تومان داده می‌شود، گفت: قرار شد در پایان امروز گزارشی از میزان ارزی که تاکنون به افراد داده شده است، به صورت رسمی اعلام شود.

منبع : خبرگزاری ایسنا 

 

ارسال نظر

تازه ها