کد خبر 13092

کمیسیون اقتصادی مجلس روز سه‌شنبه حول لایحه مالیات بر ارزش افزوده تشکیل جلسه می‌دهد و در این جلسه به غیر از محمد جواد ظریف، رئیس سازمان برنامه و بودجه، وزیر اقتصاد و امور دارایی و رئیس کل بانک مرکزی برای بررسی گزارش دولت در خصوص تسویه مطالبات بانک‌ها و موسسات مالی و بدهی‌های معوق سررسید شده در کمیسیون اقتصادی حضور خواهند داشت.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، ادامه بررسی لایحه مالیات بر ارزش افزوده روز سه‌شنبه در کمیسیون اقتصادی مجلس انجام خواهد شد.

همچنین روز سه‌شنبه دعوت از محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه برای پاسخ به سوالات امیر خجسته نماینده همدان، بهرام پارسایی نماینده شیراز،  نادر قاضی پور نماینده ارومیه و سعید باستانی نماینده تربت حیدریه در دستور کار کمیسیون اقتصادی مجلس قرار دارد.

در ادامه جلسات روز سه‌شنبه کمیسیون اقتصادی، جلسه‌ای با نمایندگان صندوق بین‌المللی پول(IMF) با موضوع بررسی مساعدت‌های مرتبط در زمینه سیاست­گذاری مالیاتی به درخواست وزارت امور اقتصادی و دارایی و نشست با رئیس دیوان محاسبات کشور با موضوع استماع گزارش دیوان محاسبات در خصوص مأموریت­های نظارتی کمیسیون اقتصادی برگزار خواهد شد.

همچنین بررسی گزارش دولت در خصوص بند (و) تبصره (۱۶) قانون بودجه سال ۱۳۹۷ در ارتباط با تسویه مطالبات بانک‌ها و مؤسسات مالی – اعتباری برای بدهی های معوق سررسید شده تا پایان سال ۱۳۹۶ با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه، وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل بانک مرکزی در دستورکار کمیسیون اقتصادی مجلس قرار دارد.

 

ارسال نظر

تازه ها