کد خبر 99176

مرکز مالی ایران برگزار می‌کند؛

سجاد موحد؛ مدیر عامل مرکز مالی ایران با بیان این خبر به پایگاه خبری بااقتصاد گفت: با توجه به افزایش ظرفیت‌های بازار سرمایه در سال‌های اخیر و به دنبال آن افزایش تقاضا برای استخدام در نهادهای مالی و همچنین لزوم دارا بودن مدارک حرفه‌ای و مهارت‌های شغلی بخصوص، مرکز مالی ایران در نظر دارد تا با برگزاری دوره‌های "بورس تلنت" و با هدف مهارت‌افزایی کارجویان، جریان ورود به این عرصه را برای افراد مورد نظر تسهیل کند.

 موحد افزود: این دوره با شناسایی مشاغل مورد نیاز بازار سرمایه و نهادهای مختلف این بازار اعم از تامین سرمایه، صندوق سرمایه‌گذاری، کارگزاری‌ها و دیگر نهادهای مختلف مالی در تلاش است تا با نشان دادن مسیرهای درست کاری، افراد را در دست‌یابی به این جایگاه‌های شغلی هدایت کرده و سمت‌و‌سوی حرکت در مسیرهای مورد نظر را برای آنان شفاف سازد.

وی توضیح داد: بورس تلنت که مشتمل بر دوره‌های آمادگی شغلی متعددی است این بار با نظر به اهمیت موقعیت شغلی کارشناسی معامله‌گری اوراق بهادار و نقش قابل توجه آن در کارگزاری ها، اقدام به برگزاری دوره آمادگی آزمون معامله‌گری کرده است.

 این دوره که از 23 آذر الی16 دی ماه سال جاری به صورت آنلاین و طی یک دوره 32 ساعته برگزار می‌گردد با ارائه جزوه تخصصی و منابع آزمایشی مورد نیاز آزمون همراه خواهد بود و در انتهای دوره نیز به جهت ایجاد آمادگی بیشتر از دانش‌‌پذیران آزمون آزمایشی به عمل خواهد آمد. همچنین در صورت نیاز داوطلبین ویدئوهای آموزشی کلاس به مدت دو هفته و پس از آن در صورت تمایل برای مدت زمانی پیش از آزمون در اختیار متقاضیان قرار خواهد گرفت. لازم به ذکر است با توجه به ضرورت دارا بودن مدرک اصول بازار سرمایه جهت شرکت در آزمون مورد نظر، فارغ‌التحصیلان رشته‌های اقتصاد، حسابداری و مالی (اعم از مدیریت و مهندسی) از لزوم دارا بودن این مدرک معاف می‌باشند.

 علاقه‌مندان جهت ثبت نام می‌توانند به سایت مرکز مالی ایران به نشانی  www.ifc.ir  مراجعه و یا با شماره  ۶۶۷۲۴۳۴۳ و 66724545  -021 تماس حاصل نمایند.

 

ارسال نظر

تازه ها