کد خبر 92869

سخنان جالب و قابل تامل دکتر کامبیز مهدیزاده مشاور عالی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور:

دکتر مهدیزاده مشاور عالی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در یک مصاحبه سخنان جالبی درباره اعتلا طلبی بیان کردند و گفتند: منظور از اعتلاطلبی حرکت به سمت بالندگی، پیشرفت و به سوی قله حرکت کردن است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، دکتر مهدیزاده مشاور عالی معاون علمی و فناوری رئیس جمهور گفت: تا ابد وقت نداریم،  باید همه شرمنده باشیم، سر خود را پایین بگیریم و پاسخگوی این مردم باشیم.جریان اصلاح طلبی و اصولگرایی همانند کشتی به گل نشسته و درحال فرسودن است.چرا باید در هر زمینه ای از رهبری عزیز هزینه کنیم.

مهدیزاده در ادامه گفت: دو جریان اصلاح طلبی و اصول گرایی مثل بال های یک هواپیما نتوانسته اند یکپارچه عمل کنند، یکی به راست بال زده و یکی به چپ!با تخریب و تهمت نمیتوان برای یک جریان و یا یک شخص آبرو خرید!چقدر چهره های تکراری از دو جریان ببینیم. گفتمان جدید اعتلاطلبی نیازمند مدیریت علمی مبتنی بر دانش روز، اقتصاد بدون نفت و استفاده از ظرفیت نیروی انسانی کارآمد است.

وی افزود: در یک برهه تاریخی وجود کارخانه های ذوب آهن و تعداد دودکش ها نشانگر توسعه و پیشرفتگی کشورها بود، اما امروزه تکنولوژی تعیین کننده است چرا تا به امروز از ظرفیت همکاری با کشورهایی چون مالزی، ژاپن، سنگاپور، برزیل و یا هندوستان استفاده نشده است.

 

ارسال نظر

تازه ها