کد خبر 76866

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش با هدف رونق کسب و کار در کشور، سقف تسهیلات دریافت نمایندگی را از این شرکت به 500 میلیون تومان افزایش داد.

به گزارش بااقتصاد، به نقل از روابط عمومی شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، در پی استقبال علاقه‌مندان و متقاضیان برای دریافت نمایندگی، این شرکت به عنوان بزرگ‌ترین شرکت‌ اعطا کننده فرانچایز (نمایندگی) در ایران با هدف رونق کسب و کار، شرایط ویژه‌‌ای را برای متقاضیان دریافت نمایندگی در نظر گرفته است.

بر پایه این گزارش، در ششمین سالگرد تاسیس شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش، سقف دریافت تسهیلات فرانچایز برای دارندگان شرایط از 300 میلیون تومان به 500 میلیون تومان افزایش یافت. این تسهیلات پنج‌ساله و بدون بهره است و متقاضیان دریافت نمایندگی از افق کوروش پس از تایید ملک کارشناسی شده، تکمیل مدارک و ارائه وثیقه می‌توانند نسبت به دریافت تسهیلات به منظور خرید تجهیزات و راه اندازی شعبه اقدام کنند.

همچنین، فرانچایزگیرندگان و پرسنل آنها پیش از راه‌اندازی فروشگاه، دوره‌های آموزشی تئوری و عملی رایگان شرکت را طی کرده و پس از افتتاح شعبه برای تکمیل آموزش‌ها با هزینه شرکت از حضور یک سرپرست مربی اعزامی به فروشگاه نیز بهره‌مند خواهند شد. پشتیبانی فنی از فروشگاه‌ها نیز با کمک نیروی انسانی متخصص و مجرب شرکت انجام می پذیرد.

این گزارش می‌افزاید: تامین مستمر مرغوب‌ترین کالاها با بیشترین تخفیفات به شعبه و پرداخت مالیات بر ارزش افزوده تمامی کالاها بر عهده شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش است. همچنین تبلیغات تلویزیونی و محیطی گسترده، برگزاری جشنواره‌‌ها و قرعه‌کشی‌های متنوع و خدمات باشگاه مشتریان با هزینه شرکت انجام می شود.

شایان توجه است؛ شراکت منصفانه و سودآوری مناسب و متناسب با عملکرد فرانچایزگیرندگان افق کوروش موجب رشد چشمگیر شعب فرانچایز شده به طوری‌که هم اکنون در دو سال اخیر بیش از 700 شعبه افق کوروش به صورت فرانچایز در کشور راه اندازی شده است.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب سایت شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌‌ای افق کورش به آدرس www.okcs.com صفحه فرانچایز مراجعه و در صورت دارا بودن شرایط مذکور، از همان قسمت درخواست خود را ثبت کنند.

 

ارسال نظر

تازه ها