کد خبر 102186

مدیر مرکز مالی ایران، تصریح کرد:

مدیر مرکز مالی ایران، با اشاره به افزایش ظرفیت‌های بازار سرمایه در سال‌های اخیر، اظهار کرد: به دنبال توانمندی‌های بورس، تقاضا برای استخدام افراد با مهارت‌های مرتبط در نهادهای مالی نیز افزاش یافته است. با توجه به لزوم دارا بودن مدارک حرفه‌ای و مهارت‌های شغلی مربوط برای افراد، مرکز مالی ایران در نظر دارد با برگزاری دوره‌های "بورس تلنت" با هدف مهارت‌افزایی کارجویان، جریان ورود به این عرصه را برای افراد مورد نظر تسهیل کند.

سجاد موحد، با بیان این مطلب به بااقتصاد گفت: این دوره با شناسایی مشاغل مورد نیاز بازار سرمایه و نهادهای مختلف این بازار اعم از تامین سرمایه، صندوق های سرمایه‌گذاری، کارگزاری‌ها و دیگر نهادهای مختلف مالی در تلاش است تا با نشان دادن مسیرهای درست کاری، افراد را در دست‌یابی به این جایگاه‌های شغلی هدایت کرده و سمت‌وسوی حرکت در مسیرهای مورد نظر را برای آنان شفاف سازد.

وی توضیح داد: "بورس تلنت" که مشتمل بر دوره‌های آمادگی شغلی متعددی است در حال حاضر اقدام به برگزاری دومین دوره آمادگی شغلی "مدیریت پورتفو" نموده است. ورود به دوره نیازمند به دو مرحله پایش یعنی تکمیل فرم ثبت نام و انجام فرآیند مصاحبه است. تمامی دانش‌پذیران در انتهای دوره توسط اساتید ارزیابی خواهند شد و نفرات ممتاز از طرف مرکز مالی ایران معرفی نامه دریافت خواهند کرد.

موحد همچنین در ادامه گفت: مرکز مالی ایران در راستای توسعه علمی بازار سرمایه، به سه تن از دانش‌پذیران برتر این دوره طبق ارزیابی اساتید بورسیه اعطا خواهد کرد. بدین صورت که نفر اول کل شهریه دوره را به صورت رایگان می تواند از خدمات آموزشی مرکز مالی ایران بهره مند شود و نفر دوم و سوم نیز به ترتیب ۵۰ و ۲۵ درصد تخفیف اعتباری شهریه دریافت خواهند کرد.

این دوره از 12 تا 18 بهمن ماه و طی 30 ساعت  برگزار می‌شود و همچنین پایان دوره با کارآموزی در شرکت تامین سرمایه تمدن برای شرکت‌کنندگان همراه خواهد بود. علاقه‌مندان جهت ثبت نام می‌توانند به سایت مرکز مالی ایران به نشانی  www.ifc.ir  مراجعه یا با شماره  ۶۶۷۲۴۳۴۳- ۰۲۱ تماس بگیرند.

 

 

ارسال نظر

تازه ها