کد خبر 85034

هواشناسی کشور اعلام کرد به دلیل شرایط ناپایدار جوی احتمال سیلابی شدن مناطق غربی کشور وجود دارد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد خسرو سیف پناهی روز پنجشنبه اظهار داشت: سامانه بارشی که از روز دوشنبه وارد استان شده تا شنبه فعالیت خود را در تمام نقاط ادامه می‌دهد و در روزهای آینده در برخی نقاط استان احتمال اینکه موجب آبگرفتگی معابر شود، دور از انتظار نیست.

وی اضافه کرد: بیشترین فعالیت این سامانه امروز تا ظهر جمعه در شهرستان‌های کامیاران، سروآباد، قروه، دهگلان، مریوان، شرق سقز و دیواندره و شمال بیجار خواهد بود.

پیش‌بین مسوول هواشناسی کردستان یادآور شد: این سامانه روز شنبه از آسمان کردستان خارج می‌شود اما آسمان استان مجددا از روز دوشنبه هفته آینده شاهد ورود یک سامانه بارشی دیگر خواهد بود.

سیف پناهی افزود: از لحاط دمایی نیز فردا جمعه به نسبت امروز روند افزایش چهار درجه‌ای را خواهیم داشت ولی تا اواسط هفته آینده دمای استان ثابت است و هیچ گونه افزایش و کاهشی نخواهد داشت.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته نیز بیشترین میزان بارش‌ها با ۱۷ میلیمتر در موچش کامیاران، ۱۶ میلیمتر در قاملوی قروه و ۱۳ میلیمتر در شهر قروه روی داد و در این مدت سلین با ۱۷ درجه سانتی گراد بالای صفر گرمترین و زرینه با منفی یک درجه سردترین نقاط استان بودند./ایرنا

 

ارسال نظر

تازه ها