کد خبر 80052

رئیس ستاد مدیریت بحران شهرستان رودبار مرگ سه نفر و نجات یک شهروند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، محمد صالح ضیایی امروز در رودبار با اشاره به آخرین وضعیت روستای رشترود رودبار اظهار کرد: با تلاش‌های تیم‌های امدادی سه خانه در روستای رشترود که زیر برف گرفتار بودند آزاد و جان یک نفر را نجات دادیم.

وی با اعلام تعداد فوتی‌های حاصل از سقوط بهمن در رشترود رودبار گفت: در این بارش‌ها در رودبار بر اثر ریزش بهمن سه نفر فوتی داشته و آن یک نفر که نجات پیدا کرده است را از طریق بالگرد به مرکز درمانی اعزام کردیم.

فرماندار شهرستان رودبار با اذعان به اینکه اکثر مسیرهای روستایی در رودبار بازگشایی‌شده است، بیان کرد: اولویت اول ما بازگشایی اتوبان رودبار به رشت بود که بعد اطمینان از بازگشایی این آزادراه، کار بازگشایی جاده‌های روستایی آغاز و تا فردا غروب تمام این جاده‌ها باز می‌شود.

ضیایی با تأکید بر خدمات‌رسانی به مناطق کوهستانی رودبار افزود: علیرغم اینکه اکثر جاده‌های روستایی رودبار بازشده است ولی بعضی از مناطق و جاده‌های کوهستانی همچنان مسدود بوده و با بالگرد توانستیم به این مناطق مواد غذایی بفرستیم ولی در تلاشیم که به همراه تیم‌های اعزام‌شده راهداری به استان گیلان این جاده‌ها را هم به‌زودی بازگشایی کنیم‌.

وی از وصل شدن کامل برق در تمام مناطق رودبار تا فردا خبر داد و گفت: تعداد روستاهایی که برقشان قطع است به کمتر از ۱۰ روستا می‌رسد که سعی داریم تا فردا برق این مناطق را هم وصل کنیم./ فارس

 

ارسال نظر

تازه ها