کد خبر 76680

فرمانداران بشاگرد و بستک گفت: دو نفر جان خود را بر اثر ورود به آبنماها از دست داده‌اند

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به گفته فرمانداران بشاگرد و بستک متأسفانه دو نفر جان خود را در این دو شهرستان بر اثر ورود به آبنماها از دست داده‌اند.

سید شمس‌الدین قتالی عصر امروز از مرگ یک جوان بستکی در اثر ورود به آبنمای یکی از رودخانه‌های فصلی خبر داد و گفت: اکیپ‌های مختلف مردمی از روز گذشته در پی مفقود شدن این جوان بدنبال او می‌گشتند که عصر امروز جسد این جوان در پائین دست رودخانه پیدا شده است.

فرماندار بستک تأکید کرد: بارها از مردم خواسته‌ایم که در زمان بارش‌های سیل‌آسا از ورود به حریم رودخانه‌های فصلی خودداری کنند اما ورود به این آبنماها برای گذر از رودخانه‌ها سبب مرگ این جوان شد.

احمد محمودی فرماندار بشاگرد نیز از مرگ یک جوان بشاگردی در اثر ورود به حریم رودخانه فصلی طغیانی در این شهرستان خبر داد و گفت: دو فرد بشاگردی که قصد عبور از رودخانه طغیانی پاهتگ این شهرستان را داشته‌اند، متأسفانه گرفتار شدید باران می‌شوند و یک نفر از آنها اسیر جریان بالای آب می‌شود.

به گزارش فارس، نبود پل در بسیاری از محورهای مواصلاتی اصلی و فرعی در غرب، شمال و شرق هرمزگان باعث شده تا به محض وقوع بارش‌های سیلابی، راهها مسدود و مردم برای انجام امور ضروری خود مجبور به ورود به آبنماهای طغیانی باشند که شدت آنها بسیار خطرناک بوده و جان افراد زیادی را تاکنون گرفته است.

/فارس

ارسال نظر

تازه ها