کد خبر 76424

آمار جانباختگان حادثه تشییع پیکر سردار سلیمانی به ۶۰ نفر رسید.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سید محمد صابری در این باره اظهار داشت: با مرگ زن ۲۲ ساله که در بخش آی. سی. یو یکی از بیمارستان‌های کرمان بستری بود آمار جانباختگان حادثه تشییع پیکر سردار سلیمانی به ۶۰ نفر رسید.

صابری ادامه داد: در این حادثه ۲۱۲ نفر مصدوم شدند که تا عصر روز سه شنبه گذشته، ۱۴۵ نفر مرخص و ۶۷ نفر بستری شدند.

 

وی گفت: تا تاریخ ۱۸ دی ساعت ۸ صبح، ۳۳ نفر از ۶۷ نفر مرخص شدند و از ۸ نفری که در «آی سی یو» بستری بودند،۲ نفر فوت شدند و صبح روز گذشته، ۷ نفر در بیمارستان باهنر، ۱۰ نفر در بیمارستان شفا، ۱ نفر در بیمارستان افضلی، ۲ نفر در بیمارستان سید الشهدا و ۱۲ نفر در بیمارستان فاطمه الزهرا (س) بستری شده بودند.

 

صابری با اشاره به اینکه تا عصر روز گذشته ۱۸ دی ماه، از ۳۲ نفر، ۹ نفر از بیمارستان مرخص شده‌اند، اظهار کرد: این آمار مصدومان متعلق به شهر‌های داخل و خارج استان است.

 

وی اضافه کرد: ۱۲۸ نفر از مصدومان حادثه متعلق به شهرستان کرمان و ۵۲ نفر مربوط به شهرستان‌های استان بوده است. از این تعداد یک نفر اهل اصفهان، شش نفر فارس، هشت نفر هرمزگان، هفت نفر سیستان و بلوچستان، شش نفر خراسان رضوی و دو نفر نیز متعلق به استان یزد بوده‌اند.

 

صابری در پایان افزود: تعداد کل مصدومان این حادثه یعنی ۲۱۲ نفر، ۸۹ نفر خانم و ۱۲۳ نفر مرد بوده‌اند،  ۳۱ نفر زیر ۱۶ سال، ۱۱۵ نفر بین سنین ۱۶ تا ۴۵ سال، ۵۱ نفر بین رنج سنی ۴۵ تا ۶۵ سال و ۵ نفر نیز بالای ۶۵ سال سن قرار دارند./ ایلنا

 

ارسال نظر

تازه ها