کد خبر 76407

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان در خصوص آخرین نحوه واژگونی اتوبوس حامل مسافران گلستانی توضیح داد

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مهدی میقانی در گرگان در خصوص آخرین جزئیات و نحوه واژگونی اتوبوس حامل مسافران گلستان اظهار کرد: حدود ساعت 2 و 33 دقیقه بامداد امروز این اتوبوس که از تهران به مقصد گنبدکاووس در حرکت بوده در محدوده «خطیرکوه» محور فیروزکوه به دلیل نقص در سیستم ترمز با وجود تلاش راننده برای کنترل وسیله نقلیه به گارد ریل وسط مسیر برخرد و به سمت راست منحرف شد.

وی ادامه داد: پس از انحراف به سمت راست به حفاظ‌های حاشیه راه برخورد کرده و به دره حدود 10 متری سقوط کرده و متاسفانه در مجموع 19 نفر جان خود را از دست دادند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان گفت: راننده خودرو فردی با نام خانوادگی «جهانتیغ» دارای 41 سال سن و از رانندگان با تجربه بوده که متاسفانه در این حادثه نیز جان خود را از دست داد.

میقانی بیان کرد: مصدومان این حادثه به بیمارستان شهدای «زیرآب» منتقل شده که 6 نفر آنها مرخص شدند و با تشخیص کادر درمانی برای ارائه خدمات بهتر برخی از بیماران به بیمارستان «رازی» قائمشهر و بیمارستان ساری منتقل شدند.

وی در پایان بیان کرد: در تلاشیم شرایط نقل و انتقال مجروحان به بیمارستان‌های استان گلستان ایجاد و مجروحان به بیمارستان‌های نزدیک محل سکونت خود منتقل شوند./ فارس

 

ارسال نظر

تازه ها