کد خبر 76391

فرماندار گنبدکاووس گفت: بامداد امروز در محور فیروزکوه اتوبوس تهران کلاله در محدوده «خطیرکوه» به دره سقوط کرد و 20 نفر در این حادثه جان خود را از دست دادند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  غدیر کریمی صبح امروز اظهار کرد: شب گذشته ساعت 2:50 صبح اتوبوس تهران به کلاله با 43 سرنشین در محور فیروزکوه از محور اصلی خارج و به دره سقوط می‌کند.
وی تصریح کرد: در این حادثه 20 نفر فوت کرده و 23 نفر مجروح شدتد که از این تعداد هفت نفر به بیمارستان منتقل شدند.
فرماندار گنبدکاووس گفت: علت تصادف نقص فنی و تخطی از سرعت مطمئنه می‌باشد و بیشتر فوتی‌ها با توجه به اعلام اولیه از شهرستان گنبدکاووس است.

گفتنی است سخنگوی اورژانس کشور صبح امروز اعلام کرد: براثر واژگونی یک اتوبوس مسافربری به دره (در محدوده دوآب ـ فیروزکوه به قائمشهر) ۲۰ تن جان باختند و ۲۴ نفر مصدوم شدند.
اتوبوس مربوط به یکی از شرکت‌های مسافربری گنبدکاووس است.

 

فارس

 

ارسال نظر

  • ایرانی

    0 0

    چرا قبل از حرکت اتوبوس و هواپیما و ... کنترل فنی نمی شوند که این تعداد یعنی حدودا ۲۰۰ نفر جانشون رو در یک روز از دست ندهند؟ چرا فقط جریمه های جاده ای رو راهکار میدانید درحالیکه خیلی از این اتفاقات در اثر نقص فنی رخ می دهند. و نهایتا با یک تسلیت همه چیز دوباره اتفاق بیافتد. تعاونی ها و فرودگاهها باید پاسخگو باشند

  • ناشناس

    0 0

    من خودم شوفر اتوبوسم .اتوبوسها کهنه هستند داغونن لوازم گرونه پشتیبانی نمیشیم اتوبوس نو تکو توک مونده توبازار قیمت شده سه ونیم میلیارد بخدا ما خودمونم خسته شدیم من که دیگه سعی میکنم راههای خطرناکو نرم با جون خودمو بقیه بازی نکنم .اخر سرم راننده بدبخت میشه مقصر حادثه دیواری کوتاهتر از دیوار راننده پیدا نمیشه که حالا ماشینا ماشین نیست جادها داغونه گارده ریلها که مقاومت ندارن اصلا دیده نمیشه فقط راننده مقصره .ایرانه دیگه ایران 🤔🤔🤔🤔🤔

تازه ها