کد خبر 72357

سخنگوی سازمان آتش نشانی استان اردبیل از آتش سوزی در یک واحد کارخانه فوم‌سازی در شهرک صنعتی 2 اردبیل خبر داد

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، علی ایمانی اظهار کرد: شامگاه امروز در یک واحد کارخانه فوم‌سازی در شهرک صنعتی 2 اردبیل آتش‌سوزی نسبتا بزرگی رخ داد و دقایقی پیش این آتش سوزی به‌طور کامل مهار شد.

وی افزود: در این عملیات اطفاء حریق چند ایستگاه آتش نشانی از اردبیل، نمین و شهرک صنعتی2 شرکت کردند که با فداکاری و از جان گذشتگی آتش نشانان استان اردبیل آتش‌سوزی مهار شد.

سخنگوی سازمان آتش نشانی استان اردبیل تصریح کرد: با جان‌فشانی آتش‌نشانان از انتقال آتش به سمت مواد قابل اشتعال و مواد شیمیایی از یک فاجعه جلوگیری شد.

رئیس اورژانس استان اردبیل اظهار داشت: پس از اعلام آتش‌سوزی در شهرک صنعتی 2 اردبیل به مرکز فوریت‌های پزشکی اورژانس اردبیل یک دستگاه اتوبوس آمبولانس و یک دستگاه آمبولانس از اردبیل و نمین به محل حادثه اعزام شد.

وی تصریح کرد: در این حادثه 7 کارگر کارخانه فوم سازی به علت دود گرفتی و دو آتش نشان به‌دلیل سوختگی سطحی دچار حادثه شدند که در محل اقدامات اولیه درمانی صورت گرفته است.

غریبانی گفت: با توجه به وضیعت مصدومیت کارگران کارخانه فوم سازی به‌علت دود گرفتگی مصدومین به بیمارستان فاطمی اردبیل انتقال یافتند./ فارس

 

ارسال نظر

تازه ها