کد خبر 72065

دبیر شورای صنفی واحد خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: نتایج نمونه برداری‌های صورت گرفته مبنی بر تایید مسمومیت غذایی دانشجویان هنوز به دست شورای صنفی نرسیده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مهدی رضاکاظمی، دبیر شورای صنفی واحد خوابگاهی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: از روز چهارشنبه بروز مشکلات گوارشی به همراه علائمی شبیه آنفلوانزا را در تعداد قابل توجهی از دانشجویان ساکن خوابگاه شاهد بودیم که مشکلاتی را در روند زندگی دانشجویان به وجود آورد.

وی افزود: نتایج نمونه برداری‌های صورت گرفته مبنی بر تایید مسمومیت غذایی هنوز به دست شورای صنفی نرسیده است و شک متخصصان عفونی دانشگاه به سوی بروز اپیدمی آنفلوانزا در بین دانشجویان با منشا مشترک است.

کاظمی گفت: در سه روز گذشته خدمات درمانی مناسبی به دانشجویان ارائه شده و در حال حاضر از شدت مراجعات به درمانگاه کاسته شده است.

وی گفت: شرایط زندگی در خوابگاه‌های علوم پزشکی تهران به هیچ وجه، در شان برترین نخبگان علمی کشور نیست و امیدواریم مسوؤلین، توجه ویژه‌ای در راستای بهبود امکانات زندگی، به خوابگاه داشته باشند.

گفتنی است پیش از این معاون دانشجویی فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی تهران از مراجعه 125 نفر با علائم مشکوک به مراکز درمانی این دانشگاه خبر داده بود./ فارس

 

ارسال نظر

تازه ها