کد خبر 72002

رئیس پلیس متروی پایتخت از دستگیری چهار نوجوان جیب‌بر در متروی تهران خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سرهنگ سعید عطاء اللهی دراین‌باره گفت: اواسط آبان‌ماه امسال زنی به پلیس متروی خط یک پایتخت مراجعه و اعلام کرد که چهار میلیون تومان وجه نقد همراهش بوده و مطمئن است تا زمانی که داخل واگن شده هم این مبلغ همراهش بوده اما زمانی که از واگن خارج شده متوجه شده درب کیفش باز شده و علاوه بر کیف پول، مبلغ چهار میلیون تومانش نیز به سرقت رفته است. شاکی گفت در طول مسیر مراقبت‌های لازم را از وجه نقدش انجام داده اما زمانی که روی صندلی داخل واگن قطار نشسته بودم، چهار نوجوان دستفروش به او نزدیک شده و به آنها مشکوک است.

وی گفت: تحقیقات پلیسی درباره شناسایی متهمان ادامه داشت تا اینکه ماموران پلیس مترو هنگام گشت‌زنی‌های هدفمند چهار نوجوان را که  قصد داشتند از مسافری سرقت کنند، مشاهده کردند و موفق شدند با کنترل صحنه جرم، هر چهار سارق نوجوان را قبل از متواری شدن، دستگیر کنند.

عطاءاللهی با بیان اینکه متهمان پرونده ۹ تا ۱۲ سال سن داشته و سابقه بازپروری هم دارند، گفت: هر چهار متهم در دفتر پلیس به جرم ارتکابی مبنی بر سرقت چهار میلیون تومان وجه نقد از کیف شاکی اعتراف کردند و برای ادامه روند رسیدگی به جرم به عوامل پلیس پیشگیری تحویل داده شدند./ ایلنا

 

ارسال نظر

تازه ها