کد خبر 71922

مأموران پلیس امنیت عمومی استان از دستگیری عوامل اصلی غارت فروشگاه های «امیران» و «رفاه» منطقه کیانمهر کرج خبر داد

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، عباسعلی محمدیان فرمانده انتظامی استان البرز گفت: با تلاش مأموران پلیس امنیت عمومی استان عوامل اصلی به آتش کشیدن فروشگاه های «امیران» و «رفاه» منطقه کیانمهر کرج شناسایی و دستگیر شدند.

محمدیان گفت: در جریان اعتراضات مردمی مبنی بر افزایش قیمت بنزین که با سناریو سازی عوامل خارجی و اجرای آن توسط عده‌ای خودفروخته تبدیل به اغتشاش خیابانی و چپاول اموال عمومی و خصوصی شد، تعدادی از این اغتشاشگران در منطقه کیانمهر کرج با حمله به فروشگاه های زنجیره ای اقدام به سرقت وسایل آن کرده بودند.

این مقام ارشد انتظامی اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت عمومی استان البرز با انجام اقدامات اطلاعاتی پیچیده و به کارگیری روش های پلیسی، موفق به شناسایی سه نفر از عناصر اصلی اغتشاشات منطقه کیانمهر شده و با هماهنگی مقام قضائی در چندین عملیات جداگانه متهمان را دستگیر کردند.

وی افزود: این متهمان علاوه بر تحریک جوانان و نوجوانان به اغتشاش و تخریب اموال عمومی، از این تحرکات سوء استفاده کرده و به مراکز خرید و فروشگاه های زنجیره ای حمله ور شده و اقدام به چپاول وسایل آنها کرده بودند.

محمدیان اضافه کرد: بررسی‌های ماموران حاکی از گرایش و وابستگی این افراد به عناصر سلطنت طلب است که با هدف غارت اموال عمومی و نا امن کردن فضای جامعه اقدام به تخریب و آتش زدن فروشگاه‌ها و سرقت آ نها کردند.

وی افزود: در بازرسی از مخفیگاه این متهمان، مقادیر زیادی اموال مسروقه که درجریان اغتشاشات به سرقت رفته بودند، کشف شد.

فرمانده انتظامی استان البرز تاکید کرد: نیروی انتظامی به عنوان متولی اصلی تامین امنیت، با شناسایی عوامل اصلی نا آرامی های اخیر، با شدت با این گونه افراد برخورد خواهد کرد./ فارس

 

 

ارسال نظر

تازه ها