کد خبر 71201

فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از شناسایی و دستگیری فرد کلاهبردار در پوشش مأمور پلیس خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  سرهنگ فرهاد آراوند در جمع خبرنگاران اظهار داشت : مأموران پلیس آگاهی دشتستان در پی دریافت اخبار موثق مبنی بر کلاهبرداری شخصی حدودا ۴۵ ساله از کسبه و مغازه‌داران شهر برازجان اقدامات لازم را جهت شناسائی و دستگیری وی آغاز کردند.

 فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان افزود : با اشراف اطلاعاتی کارآگاهان پلیس آگاهی و انجام تحقیقات از مال‌باختگان، متهم به هویت معلوم در شهر برازجان شناسائی و دستگیر که در بازرسی از منزل وی یک دست لباس نیروی انتظامی کشف شد.
 
وی بیان داشت متهم در مواجهه حضوری با مال‌باختگان و شواهد و قرائن ارائه شده از سوی پلیس ضمن اعتراف به بزه انتسابی، گفت: متهم در پوشش مأمور انتظامی با سوءاستفاده از اعتمادعمومی به پلیس  و معرفی خود به‌عنوان مأمور نیروی‌انتظامی بدون پرداخت وجه از مغازه‌های شهر برازجان اجناسی را گرفته و از آنان کلاهبرداری کرده است که در این راستا متهم پس از تشکیل پرونده و تکمیل تحقیقات تحویل مراجع قضائی شد.

 آراوند، یادآور شد: شهروندان با هوشیاری و دقت لازم فریب افراد کلاهبرداری که خود را به عنوان مأموران ادارات دولتی  و غیره معرفی می‌کنند نخورند و در صورت مشاهده چنین مواردی سریعا از طریق تلفن 110 پلیس را مطلع سازند. / فارس

 

ارسال نظر

تازه ها