کد خبر 71112

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان گفت: در جریان اعتراضات اخیر 3 دستگاه آمبولانس از مدار خارج شد که طی یک تا دو هفته آینده تعمیر و آماده خدمت‌رسانی خواهند شد.

 به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، غفور راستین ظهر امروز در حاشیه نشست خبری اورژانس اظهار کرد: در جریان اغتشاشات اخیر 3 دستگاه آمبولانس از مدار خارج شد که طی یک تا دو هفته آینده تعمیر و آماده خدمت‌رسانی خواهند شد.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان ادامه داد: آشوبگران شیشه‌های تعدادی از پایگاه‌های اورژانس را شکستند که شیشه‌های جدید را جایگزین کردیم، خسارات دیگری نیز وارد شد اما شدت آن‌ها به حدی نبود که فعالیت مجموعه را متوقف کند.

وی یادآور شد: اقدام ناشیانه مسدود کردن راه‌ها باعث شد زمان طلایی برای رسیدن بر بالین بیمار را از دست بدهیم در حالی که در جریان همین اعتراضات بیماران سکته قلبی منتظر باز شدن راه بودند.

راستین خاطرنشان کرد: بارها به مدیریت شهری برای ایجاد مسیر ویژه خودروهای امدادی هشدار دادیم و انتظار داریم تا در مسیرهای جدید این تدبیر اندیشیده شود چرا که مسیرهای اتوبوس BRT مناسب تردد خودرو امدادی نیست و باعث از دست رفتن زمان در ایستگاه‌های اتوبوس می‌شود.

رئیس مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان در پیامی به مردم و آشوبگران عنوان کرد: خودروهای اورژانس تنها برای انتقال مصدومان استفاده می‌شود و هیچ مسؤولی از آمبولانس برای تردد استفاده نمی‌کند، معترضان در هیچ شرایطی مسیر عوامل امدادی را مسدود نکنند تا امکان امدادرسانی به خودشان وجود داشته باشد./ فارس

 

ارسال نظر

تازه ها