کد خبر 69031

پلیس مبارزه با مواد مخدر از شناسایی و کشف یک محموله 290 کیلویی تریاک در تهران خبرداد.افراد این باند دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  سرهنگ محمد بخشنده دراین باره گفت: ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر پایتخت با دریافت خبری مبنی بر اینکه یکی از قاچاقچیان حرفه ای موادمخدر، با همکاری همدستش مقادیری تریاک از استان­ های جنوبی کشور خریداری و قصد دارند با 2 دستگاه پژو به تهران منتقل کنند، بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی با بیان اینکه در تحقیقات اولیه مشخص شد خبر صحت دارد و متهمان با گذشتن از استان یزد قصد دارند، مواد افیونی را به تهران منتقل کنند، افزود: در پایش های اطلاعاتی زمان و مسیر حرکت متهم به دست آمد و نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت.

سرهنگ بخشنده اعلام کرد: تیمی از ماموران عملیات ویژه این پلیس با هماهنگی مقام قضائی به محور مواصلاتی یزد - تهران اعزام شدند.

وی افزود: مراقبت های ویژه ادامه داشت تا اینکه ماموران اعزامی موفق شدند، هر دو خودرو متهمان را در محور مواصلاتی به شهر تهران مشاهده و دستور توقف خودروها را صادر کردند.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه راننده های هر دو خودرو توجهی به فرمان های پلیسی نمی کردند، خاطرنشان کرد : ماموران اعزامی در ابتدا سه تیر هوایی شلیک ولی متهمان همچنان به فرار خود ادامه می دادند که در نهایت با شلیک 12 تیر به لاستیک های خودروها ، هر دو خودرو متوقف و راننده آنها نیز دستگیر شدند.

براساس گزارش سایت پلیس، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر پایتخت با اشاره به کشف 290 کیلوگرم تریاک در بازرسی از خودرو متهمان تصریح کرد: متهمان پس از بازجویی تکمیلی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها