کد خبر 67387

پدر کودک 8 ساله حادثه دیده در مسابقات صخره نوردی درباره آخرین وضعیت فرزندش توضیح داد

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، پدر کودک 8 ساله حادثه دیده در مسابقات صخره نوردی ضمن تشریح آخرین وضعیت فرزندش گفت: با دعای خیر مردم سطح هوشیاری فرزندم افزایش یافته ولی او هنوز قادر به راه رفتن نیست.

پدر آرمان غیاثی با بیان این مطلب افزود: روند درمانی فرزندم به خوبی پیش‌می‌رود و "آرمان" با وجود شدت حادثه وضعیت جسمانی مطلوبی دارد و توانسته بهبودی نسبی پیدا کند که جا دارد از پزشکان بیمارستان الزهرا تشکر کنم.

وی با گلایه از اظهار بی اطلاعی مسئولان هیات کوهنوردی در خصوص برگزاری مسابقات صخره نوردی گفت: در پیگیری‌ها، این هیات از برگزاری این مسابقات در شهر فولاد شهر با حضور صخره نوردانی از استان‌های کشور اظهار بی‌اطلاعی کرده‌اند در صورتیکه پیش از برگزاری، تبلیغات گسترده‌ای از این مسابقات در فولادشهر انجام شده بود.

4074708_366

وی افزود: این درحالیست که 31 مربی و سرمربی با مدرک فدراسیون این رشته در این مسابقه حضور داشتند و بر روند برگزاری آن نظارت می کردند.

غیاثی فعالیت آرمان را در این رشته ورزشی یکسال بیان کرد و افزود: زمان طرح شکایت از هیات کوهنوردی با پیگیری وکیل 15 روز طول کشید و محرز شده که هیات در جریان برگزاری این مسابقه بوده است.

29 شهریور امسال آرمان غیاثی 8 ساله بر اثر سقوط در حین مسابقه صخره نوردی در باشگاهی در فولادشهر از توابع شهرستان لنجان در غرب اصفهان، صدمه جدی دید و در بیمارستان الزهرا (س) اصفهان بستری شد.

/ایلنا

ارسال نظر

تازه ها