کد خبر 66364

رئیس پلیس‌راه استان کرمانشاه از برخورد یک دستگاه خودروی سواری تویوتا با ۲ دستگاه اتوبوس خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه ۳ زائر اربعین جان باختند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سرهنگ محمد حیدری اظهار داشت: برخورد یک دستگاه خودروی سواری تویوتا با ۲ دستگاه اتوبوس موجب جان باختن ۳ زائر اربعین شد.

وی افزود: این حادثه مرگبار حوالی ساعت ۷:۳۰ دقیقه صبح امروز (پنجشنبه - ۱۸ مهر) در محور حمیل - سرابله رخ داد.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه بیان داشت: بر اثر این سانحه راننده آقا و ۲ سرنشین دیگر خودرو شامل یک خانم و یک پسر نوجوان که اعضای یک خانواده بودند جان خود را از دست دادند.

سرهنگ حیدری تصریح کرد: بررسی همکاران ما نشان می داد این خانواده از زیارت کربلا و از طریق مرز مهران به کشور بازگشته بودند که اسیر این حادثه شدند.

وی تصریح کرد: طبق بررسی های به عمل آمده انحراف به چپ خودروی تویوتا به علت خواب آلودگی علت وقوع این حادثه مرگبار بوده است.

رئیس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: در این سانحه مشکل خاصی برای رانندگان و سرنشینان ۲ دستگاه اتوبوس که با خودرو سواری برخورد داشتند رخ نداده و تعدادی از آنها دچار جراحت های مختصر شدند.

سرهنگ حیدری یادآوری کرد: رانندگان و زائران اربعین باید توجه کنند که به هیچ عنوان در حالت خستگی و خواب آلودگی در جاده ها تردد نکنند چرا که کوچکترین غفلت می تواند عواقل جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.

وی در پایان گفت: محورهای حمیل - سرابله، هرسین و نورآباد به سمت بیستون، سنقروکلیایی - بیستون، اسلام آبادغرب - ایوانغرب، سرپل ذهاب به قصرشیرین و نهاوند - کنگاور که مسیرهای اصلی تردد بیشتر زائران اربعین است ۲ طرفه بوده و امکان تصادف رخ به رخ در این شرایط با کوچکترین غفلت زیاد است./ مهر

 

ارسال نظر

تازه ها