کد خبر 63029

بازیگر سینما و تلویزیون، پس از انتقادهای گسترده از یک پست اینستاگرامی‌اش، ضمن پاک کردن آن، توضیحاتی را ارائه کرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، صبا کمالی، بازیگر سینما و تلویزیون، پس از انتقادهای گسترده از یک پست اینستاگرامی‌اش، ضمن پاک کردن آن، توضیحاتی را ارائه کرد.

او نوشت: «به علت کج‌فهمی، بی‌سوادی، متعصب بودنِ بدون تفکر، اطلاع نداشتن از اصول نمایشنامه‌نویسی که رشته اول تحصیلی منه، به علت بیماری افرادی از جامعه که چه بسا حقوق بگیرانِ جیره‌خوارِ دشمنان ایران باشند، نسبت‌های بس ابلهانه به من زدند و من رو بدون اعتقاد معرفی کردند....و از کامنت‌هایی که گذاشتند متوجه شدم....اتفاقا بسیار بی‌وجدان هم هستند.

به این علت، گفت‌وگوی تخیلی و صمیمانه خودم با امام حسین (ع) را برداشتم. و از اینکه من رو بی‌اعتقاد یا دشمن مذهبم معرفی کردند، بسیار گله‌مند هستم.

در نمایشنامه، ما حتی با خدا جدل می‌کنیم و حتی دعوا....این‌که دیگران امامان رو از خدا بالاتر می‌دونند ، خودشون می‌دونند چرا.........

لعنت خدا بر ستمگران هر دوران و هر سرزمینی که امام حسین (ع) و جوان‌های رشید ایران، براش شهید شدند.»

/خبرآنلاین

 

ارسال نظر

  • روشن

    0 1

    میگن عذر بدتر از گناه، این دقیقا مصداق کاملشه! خانم هر چی که اسمت گذاشتی و تخصص شو داری، خداوند سبحان و پیامبران الهی و امامان معصوم علیهم السلام که ارزش و اعتقاد بیش از یک میلیارد انسان مسلمان در جهانه رو برداشتی با این ادبیات مورد خطاب قرار دادی اسمشو گذاشتی سناریو؟ ملت رو چه فرض کردی؟ اگر هم‌ چنین اعتقادی داری وقتی بر میداری علنا می نویسی و توهین میکنی در واکنش به این رفتار سخفیت بجای عذرخواهی دوباره کلی توهین و ناسزای جدید میذاری و بعد لابد شما طلبکار هم هستی؟! بفرموده همان امام حسین علیه السلام اگر دین نداری لااقل آزاده باش!

تازه ها