کد خبر 62392

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری یک زن قاتل که با شلیک گلوله در شهرستان گیلانغرب اقدام به قتل همسرش کرده بود، خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری یک زن قاتل که با شلیک گلوله در شهرستان گیلانغرب اقدام به قتل همسرش کرده بود، خبر داد.

به گزارش ایسنا، سرهنگ محمدرضا آمویی اظهار کرد: پس از اطلاع پلیس از وقوع یک فقره قتل در شهرک "دیره" گیلانغرب، کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان به سرعت در محل حاضر شدند.

وی افزود: در بررسی کارآگاهان مشخص شد، فرد مقتول از پشت سر مورد اصابت گلوله "اسلحه پران" قرار گرفته و به علت شدت جراحت وارده جان خود را از دست داده است.

آمویی تصریح کرد: پلیس آگاهی به سرعت کار شناسایی عامل این حادثه را آغاز و با توجه به تحقیقات انجام شده و سرنخ های بدست آمده مشخص شد گلوله توسط همسر مقتول شلیک شده است.

معاون اجتماعی پلیس کرمانشاه ادامه داد: پس از کشف این موضوع، کارآگاهان توانستند در فاصله حدود دو ساعت پس از وقوع قتل، همسر مقتول را شناسایی و دستگیر کنند.

وی افزود: متهم در بازجویی ها ضمن اعتراف به قتل همسرش، انگیزه خود را از این کار اختلافات خانوادگی عنوان کرد.

آمویی با بیان اینکه تحقیقات بیشتر در این خصوص ادامه دارد، از شهروندان خواست تا هنگام بروز مشکلات خانوادگی موضوع را از طریق مراجع ذی صلاح حل و فصل کنند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان همچنین از ارائه مشاوره‌های رایگان در همه زمینه ها از جمله مشکلات خانوادگی به عموم شهروندان خبر داد و گفت: این مشاوره‌ها به صورت رایگان در همه کلانتری‌های سطح استان توسط کارشناسان مجرب به شهروندان ارائه می شود./ایسنا
 

ارسال نظر

تازه ها