کد خبر 60735

مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: طبق آخرین اطلاعات به دست آمده از آخرین وضعیت اعلام مهار تقریبی شده و در حال پاکسازی و لکه‌گیری است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، مدیرکل مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌شرقی گفت: تمام نیروهای امدادی، ارتش، مرزبانی، سپاه و هلال احمر برای اطفای آتش سوزی در جنگل های ارسباران پای کار هستند و طبق آخرین اطلاعات به دست آمده از آخرین وضعیت اعلام مهار تقریبی شده و در حال پاکسازی و لکه‌گیری است.

محمدباقر هنربر امشب اظهار کرد: از ساعت ۱۱ دیروز شعله‌ها به جان جنگ‌های ارسباران افتاده است که اقدام به مهار آنها کردیم ولی امروز به علت شدت وزش باد دوباره آتش، شعله‌ور شد. 

وی افزود: تمام نیروهای امدادی، ارتش، مرزبانی، سپاه و هلال احمر پای کار هستند و طبق آخرین اطلاعات به دست آمده از آخرین وضعیت اعلام مهار تقریبی شده است و در حال پاکسازی و لکه‌گیری است. 

مدیرکل  مدیریت بحران استانداری آذربایجان‌شرقی با بیان اینکه با پیگیری سپاه از فردا صبح بالگردها اعزام شده است، تصریح کرد: در حال حاضر آقای نجار، رئیس ستاد بحران کشور در تبریز هستند و قول اعزام  هلی کوپتر را برای صبح فردا داده است./ فارس

 

ارسال نظر

تازه ها