کد خبر 59550

3 زن ایرانی به مسابقات جهانی قایقرانی در آب های آرام در بلغارستان راه یافتند و اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، به نقل از فدراسیون قایقرانی، مسابقات جهانی آب‌های آرام به میزبانی مجارستان ۳۰ مرداد تا ۳ شهریور به میزبانی شهر سگد در مجارستان برگزار می‌شود و تیم‌های ملی ایران نیز در آن شرکت می کنند. برهمین اساس ترکیب نهایی تیم ملی آبهای آرام بانوان ایران برای حضور در این رقابت ها مشخص شد. مهسا مجللی مربی تیم ملی بانوان هدیه کاظمی و آرزو حکیمی را برای کایاک دو نفره ۵۰۰ متر و الناز شفیعیان را برای کایاک تکنفره ۲۰۰ و ۵۰۰ متر انتخاب کرده است.

رقابت‌های قهرمانی جهان برای کسب سهمیه المپیک توکیو برگزار می‌شود.

مهسا مجللی، مربی تیم ملی آب‌های آرام بانوان درباره رقابت‌های جهانی مجارستان اظهار کرد: در این مدت تمرین‌های خوبی برای رقابت های جهانی داشتیم و ورزشکاران زمان‌های خوبی ثبت کرده‌اند. ما سعی می‌کنیم بهترین عملکردمان را در رقابت‌های جهانی داشته باشیم. رقابت‌های جهانی سطح بسیار بالایی دارد و بهترین ورزشکاران جهان برای رسیدن به المپیک در آن تلاش می‌کنند. کار ما بسیار دشوار است اما تمرین‌های خوبی انجام داده‌ایم و به دنبال بهترین عملکرد هستیم.

او هم‌چنین گفت: کشورهای آسیایی نیز شرایط خوبی دارند. همه به دنبال بهترین نتیجه هستند و با تمام توان در مسابقات جهانی شرکت می کنند. ما هم زمان‌های خوبی ثبت کرده ایم و با تمام توان راهی مجارستان می شویم. در مسابقات قاره ای آسیا سهمیه در قایق های تک ‌نفره توزیع می‌ شود. دارنده مدال طلا در این مسابقات به سهمیه المپیک می رسد.

مجللی در پایان گفت: بعد از مسابقات قهرمانی جهان هم تمرینات را ادامه می دهیم تا بتوانیم شرایط خوب ورزشکاران را حفظ کنیم. نگاه ما به رقابت‌های کسب سهمیه المپیک در سال آینده است که شانس خوبی هم در آن داریم اما باید خیلی تلاش کنیم./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها