کد خبر 56404

شهردار رشت و عوامل ذیربط در مورد علت وقوع درگیری بین دست فروشان با مأموران سد معبر شهرداری سکوت کردند

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، شهردار رشت و عوامل ذیربط در مجموعه شهرداری از پاسخ دادن و شفاف‌سازی در مورد علت وقوع درگیری پیش‌آمده بین دست فروشان با مأموران سد معبر شهرداری که دوشنبه ۱۷ تیر در بازار این شهر رخ داده است بین سکوت و پاسخگویی، سکوت را انتخاب کردند.

معاون خدمات شهر شهرداری رشت عنوان کرد: نگاه شهردار جدید رشت این است که هرگونه خبری در مورد موضوع درگیری دست‌فروشان با مأموران سد معبر شهرداری الزاماً از طریق وبگاه رسمی شهرداری رشت منتشر شود.

علی مقصودی با بیان اینکه در مورد اتفاق پیشامده در بازار شهر رشت حرف برای گفتن بسیار زیاد است گفت: هرچند که پیرامون علل رخداد این قضیه و ریشه‌های پنهان آن مسائل بسیار زیادی باید شفاف‌سازی شود، اما با توجه به تأکیدات شهردار رشت بنده نمی‌توانم در این مورد اظهار نظری ارائه بدهم.

معاون خدمات شهر شهرداری رشت با اعلام اینکه در صورت صلاحدید روابط عمومی شهرداری، وی حتماً نکاتی را پیرامون ماجرای درگیری مأموران سدمعبر شهرداری و دست‌فروشان بازار رشت ارائه خواهد داد ابراز داشت: اگر به بنده دستور مصاحبه بدهند بنده نیز متعاقب آن مسائل مهمی را بیان می‌کنم.

 با وجود پیگیری‌های انجام شده شهردار جدید ظاهراً اظهارنظر در این مورد را فعلاً به دلایلی به تعویق انداخته است.

 روز دوشنبه ۱۷ تیرماه درگیری در بازار رشت بین مأموران با یک فروشنده لباس و تعدادی از همراهانش برای ممانعت از دستفروشی رخ داد که این ماجرا در نهایت چهار تن از مأموران سدمعبر شهرداری رشت را راهی بیمارستان کرد.

منبع: تسنیم

 

 

ارسال نظر

تازه ها