کد خبر 55869

کالدرون سرمربی پرسپولیس گفته است که اگر بنابر موفقیت من باشد باید علی پروین به عنوان پیشکسوت از من حمایت کند.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، گابریل کالدرون، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار با علی پروین، پیشکسوت این تیم، اظهار کرد: قبل از هر چیز باید مراتب احترامخودم را به ایشان بابت سابقه ورزشی‌شان اعلام کنم. ایشان فرد بزرگی در فوتبال ایران است و فردی بوده که مسئولیت بزرگی را در مدت‌های زیادی داشته‌اند. خیلی خوب است که دوستانی مثل ایشان به من کمک می‌کنند. از این بابت خوشحالم. باید از ایشان تشکر کنم. باعث افتخار است که فردی مثل پروین از من حمایتمی‌کند.

کالدرون در مورد داربی بین پرسپولیس و استقلال هم بیان کرد: اولین انگیزه من این است که تیم دوباره قهرمان شود. با توجه به تجربه‌هایی که در دیگر کشورها دارم می‌دانم داربی بسیار مهم است و برد در این بازی لذت بیشتری برای هواداران دارد. من کار می‌کنم که همیشه برنده باشیم. برای من هم برد در داربی مزه بیشتری دارد.

او در پاسخ به این پرسش که چه قدر از پیشکسوتان پرسپولیس شناخت دارد، گفت: اولین چیزی که من اینجا فهمیدم این است که پرسپولیس مثل یک خانواده است. با توجه به اینکه من احساس حضور در فینال جام جهانی را تجربه کردم، این مسیر رفتن تا بالا را می‌شناسم؛ مسیر یعنی کار، فروتنی و روحیه خانوادگی. من این روحیه خانوادگی را اینجا احساس می‌کنم./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها