کد خبر 55634

شب گذشته دو تکنیسین فوریت‌های پزشکی شهرستان سیریک در حین انتقال بیمار مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  احمد جمالدینی صبح امروز در سیریک اظهار داشت: ساعت ۲۲ شب گذشته طی اعلام حادثه واژگونی یک خودرو در مسیر شهرستان سیریک به میناب،  اورژانس ۱۱۵ این شهرستان در سریع‌ترین زمان در صحنه تصادف حاضر شد.

وی ادامه داد: با توجه به وضعیت بیمار پس از انجام اقدامات اولیه و بنابر تشخیص تکنیسین‌های اورژانس تصمیم به انتقال مصدوم به بیمارستان حضرت ابوالفضل (ع) میناب جهت اقدامات تشخیصی و درمانی گرفته شد.

فرماندار شهرستان سیریک گفت: با توجه به اینکه خودروی واژگون شده حامل مشروبات الکلی بوده است نیروی محترم انتظامی، همراهی مصدوم را با نیروهای اورژانس ۱۱۵ تا مرکز درمانی میناب برعهده گرفت.

جمالدینی اضافه کرد: اما در بین راه انتقال در مسیر روستای زهوکی از توابع شهرستان میناب، تعدادی از افراد ناشناس با سد کردن مسیر آمبولانس، ضمن فراری دادن مصدوم و همچنین خسارت شدید به آمبولانس، اقدام به ضرب و شتم نیروهای زحمتکش اورژانس ۱۱۵ کردند. 

وی مطرح کرد:  در این حادثه به دو نفر از تکنیسین‌های فوریت‌های پزشکی شهرستان سیریک به نام‌های  چاکر رییسی و  یوسف زارعی آسیب‌های بدنی شدیدی از ناحیه سر وچشم وارد کردند.

فرماندار شهرستان سیریک مطرح کرد: دو نیروی آسیب‌دیده  فوریت‌های پزشکی بلافاصله به بیمارستان میناب منتقل و تحت درمان‌های اولیه پزشکی قرار گرفتند./ فارس

 

ارسال نظر

تازه ها