کد خبر 52624

فرماندار بهبهان گفت: در اثر وقوع رعد و برق، غروب امروز در دو نقطه از مراتع بهبهان آتش‌سوزی رخ داد که باتوجه به شدت وزش باد درخواست بالگرد آب‌پاش شده است.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، محمد حری فرماندار بهبهان امشب در بهبهان، اظهار کرد: در اثر وقوع رعد و برق، غروب امروز در دو نقطه از مراتع بهبهان آتش‌سوزی رخ داد که باتوجه به شدت وزش باد درخواست بالگرد آب‌پاش شد اما به دلیل تاریکی هوا امکان پرواز نیست و درصورت ادامه وزش باد صبح فردا بالگرد اعزام می‌شود.

وی افزود: یکی از آتش‌سوزی‌ها از استان کهگیلویه و بویراحمد آغاز شد و به سمت بهبهان حرکت کرد و دیگری در ارتفاعات تنگه‌بن در چند نقطه رخ داد که به دلیل مسیر صعب‌العبور تیم‌های پیشگام و امدادی پیاده به محل اعزام شدند.

فرماندار بهبهان با اشاره به حضور نیروهای پیشگام در محل، عنوان کرد: با توجه به مسیر دسترسی و احتمال افزایش وسعت آتش‌سوزی فراخوان به نیروهای بسیج، ارتش و مردم داده شد که باید پیاده به محل اعزام شوند.

وی گفت: در حال حاضر امکان برآورد وسعت آتش‌سوزی به دلیل پراکنده بودن در چند نقطه و ارتفاعات وجود ندارد.

حری گفت: دو روستای خائیز و پشگر در منطقه نزدیک به آتش‌سوزی وجود دارند به همین دلیل خودروهای آتش‌نشانی در روستاها حاضر شدند که در صورت حرکت آتش به سمت روستا از ورود آتش جلوگیری کنند./فارس

 

ارسال نظر

تازه ها