کد خبر 52309

سید جلال حسینی کاپیتان سابق تیم ملی فوتبال ایران درباره حوادث شب گذشته گفت: عدم برنامه ریزی های شب گذشته به ضرر هر دو تیم تمام شد.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، کاپیتان تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد: من نمی‌دانم از کجا باید شروع کنم. من خودم پاهایم ۳ ساعت قفل بود. خیلی عجیب و غریب بود. خسته شده بودیم از این بابت که به زمین می‌آمدیم و برمی‌گشتیم. این عدم برنامه‌ریزی را نشان می‌دهد. وقتی فکر پشت یک کاری نباشد همین مشکلات به وجود می‌آید.

او ادامه داد: همه در این موضوع نقش داشتند. متأسفانه تصمیم‌گیری‌ها مشکل دارد. وقتی لیگ تعطیل می‌شود فوتبال کلاً تعطیل می‌شود. الان دوستان باید بنشینند برنامه‌ریزی کنند و فکر کنند و این‌گونه نباشد که آن‌ها هم به خانه‌هایشان بروند و سال بعد روز از نو روزی از نو.

کاپیتان پرسپولیس در مورد مشکلات پرسپولیس در طول فصل هم بیان کرد: همه دیدند چه بلایی سر ما از روز اول آوردند. ما در کنار هواداران‌مان با همه چیز جنگیدیم. این قهرمانی را به آن‌ها تقدیم می‌کنیم.

حسینی در مورد آینده پرسپولیس هم اظهار کرد: باشگاه نیاز به برنامه‌ریزی دارد. ماندن در این جایگاه واقعاً سخت است و انتظارات از ما بیشتر شده است. امیدوارم همه این‌ها انجام شود./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها