کد خبر 49785

خبری در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر این‌که یکی از اعضای شورای شهر اهواز و شهردار یکی از مناطق یکی از اهالی گلدشت اهواز را با خودرو زیر گرفت اما واقعیت ماجرا چیست؟

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد،  خبری در فضای مجازی منتشر شد مبنی بر این‌که یکی از اعضای شورای شهر اهواز و شهردار یکی از مناطق یکی از اهالی گلدشت اهواز را با خودرو زیر گرفت.

محمدجعفر فلسفی عضو شورای اسلامی شهر اهواز امشب در اهواز، اظهار کرد: روز دوشنبه تعدادی از اهالی محله گلدشت برای طرح مشکلات خود در صحن علنی شورای شهر حضور پیدا کردند و فردی که به نمایندگی از بقیه صحبت کرد اجازه صحبت و پاسخ‌گویی به اعضای شورای شهر را نمی‌داد.

وی افزود: در پایان جلسه تصمیم گرفته شد که بازدیدی همراه با شهردار منطقه 6 صورت بگیرد که با تهدید این فرد و بقیه افراد مواجه شدیم که بیان کردند در صورت حضور شهردار در منطقه مورد ضرب و شتم قرار می‌گیرد.

عضو شورای اسلامی شهر اهواز عنوان کرد: شب گذشته به همراه شهردار منطقه 6 به محله گلدشت رفتیم و در زمان بازگشت یکی از اهالی متوجه حضور شهردار شد و درحالی‌که با ماشین راه ما را سد کرده بود با افراد دیگری تماس گرفت که با چوب و سلاح در محل حضور پیدا کنند.

وی گفت: زمانی که متوجه شدیم قصد درگیری دارند با خودرو به آرامی شروع به حرکت کردیم که 2 نفر جلوی ما را سد کردند و با ادامه حرکت ما یک نفر کنار رفت و با مشت و لگد به ماشین می‌کوبید و نفر دیگر خود را به روی کاپوت خودرو پرت کرد.

فلسفی با بیان این‌که این فرد قصد ممانعت از حرکت و خروج ما از محله را داشت، اظهار کرد: اگر در محله می‌ماندیم قطعاً اتفاق ناگواری رخ می‌داد به همین دلیل به آرامی حرکت کردیم و پس از مقداری حرکت فرد مذکور خود را از روی خودرو به پایین پرت کرد.

وی افزود: تمام سناریو‌های مطرح شده از سوی این افراد در خصوص تجمع افراد و زیرگرفتن فرد با خودرو کذب است و واقعیت ندارد.

عضو شورای اسلامی شهر اهواز گفت: پس از خارج شدن از محل حادثه موارد را از طریق قانونی و شکایت به دلیل تهدید و رفتارهای پرخطر دنبال کردیم.

فلسفی با اشاره به اهمیت حضور مسؤولان در منطقه، عنوان کرد: مسؤولان و شهردار باید در منطقه حضور پیدا کنند و مشکلات را بررسی کنند و اگر قرار باشد که با یک تهدید جا بزنیم مردم این منطقه برای همیشه در مشکلات باقی می‌مانند.

 

منبع: فارس

ارسال نظر

تازه ها