کد خبر 49715

برنامه ماه عسل که هر ساله با اجرای احسان علیخانی پخش می شد امسال به دلیل تغییر مجری آن به بنیامین بهادری، از کنداکتور برنامه تلویزیونی شبکه سوم سیما حذف شد.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، بر اساس آنچه در جدول پخش شبکه سه سیما در روز چهارشنبه ۱۸ اردیبهشت ماه دیده می‌شود، برنامه «ماه ماه» امروز پخش نخواهد شد.

برنامه «ماه ماه» بر اساس آنچه روابط عمومی سازمان صدا و سیما اعلام کرده بود، قرار بود با اجرای بنیامین بهادری به جای «ماه عسل» قبل از افطار پخش شود، اما در پی اعلام این خبر، شبکه سه سیما با انتقادهایی مبنی بر سلبریتی محوری همراه شد و در نهایت مدیران این شبکه تصمیم به خارج کردن برنامه «ماه ماه» از کنداکتور شبکه سه کردند.

بنیامین بهادری برای دومین با است از اجرای یک برنامه تلویزیونی باز می‌ماند. پیش از این هم قرار بود اجرای برنامه «تب تاب» را بر عهده بگیرد اما در نهایت روی آنتن نرفت. پس از اعلام خبر اجرای «ماه ماه» توسط بنیامین، این خواننده از هر گونه اظهار نظر و تأیید خبر خوداری کرد.

اجرای بنیامین بهادری در اولین شب رمضان روی آنتن نرفت و «ماه ماه» از کنداکتور شبکه سه خارج شد. با وجود اعلام رسمی تلویزیون به منظور اجرای برنامه پیش از افطار شبکه سه توسط بنیامین بهادری، این برنامه در اولین شب ماه رمضان روی آنتن نرفت.

سال‌های گذشته همواره «ماه عسل» از یک روز قبل از ماه رمضان روی آنتن می‌رفت.

برنامه «ماه ماه» به تهیه‎کنندگی سید علی احمدی قرار بود در ۳۰ قسمت ۷۰ دقیقه‎ای ویژه برنامه افطار شبکه سه سیما باشد و به صورت زنده پخش شود.این ویژه برنامه گفت‎وگو محور بنا بوده با رویکرد مثبت‎نگری، مهربانی، امیدبخشی و تمرکز بر مقولاتی چون ایثار، از خودگذشتگی و بخشش، هر شب از ساعت ۱۹ تا حوالی اذان مغرب روی آنتن باشد./ایسنا

 

ارسال نظر

تازه ها