کد خبر 47209

با توجه به طرح مشخص شده از تیرماه 97 اداره کل راهداری همدان به رانندگان ماشین های سنگین باری و مسافری لاستیک عرضه می کند.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد به نقل از مهر، به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان، رسول توحیدی آغاز اجرای این طرح را از تیرماه سال ۹۷ عنوان کرد و اظهار داشت: این تعداد لاستیک در قالب ۱۵ هزار حواله بین رانندگان ناوگان حمل و نقل سنگین باری و مسافری برون شهری استان توزیع شده است.

وی با اشاره به اینکه این توزیع در چند مرحله و به شکل تقریبی به ازا هر نفر ۲ تا ۵ جفت لاستیک بوده، یادآور شد: توزیع لاستیک برای خودروهای سنگین در حوزه حمل و نقل بار و مسافر بوده است.

توحیدی گفت: این لاستیک‌ها بین رانندگانی توزیع شده که فعالیت حمل و نقل دارند و کارت هوشمند آن‌ها فعال است.

مسئول امور توزیع لاستیک اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان همدان ابراز امیدواری کرد: استان همدان از نظر جذب لاستیک نسبت به ناوگان حمل و نقل، رتبه نخست کشور را کسب کرده است.

توحیدی با بیان اینکه عرضه لاستیک به شکل حواله‌ای و با نرخ دولتی عرضه شده، ابراز داشت: این لاستیک‌ها شامل انواع، سایزها و برندهای مختلف بوده که قیمت هرکدام از آن‌ها متفاوت است.

وی با بیان اینکه توزیع لاستیک با همکاری انجمن‌های صنفی رانندگان استان انجام شده است، بیان کرد: این توزیع با در نظر گرفتن کارکرد ناوگان (میزان پیمایش) و همچنین اضافه تناژ انجام شده است.

 

ارسال نظر

تازه ها