کد خبر 47086

سازمان تامین اجتماعی درباره دفترچه بیمه هایی که در سیل از بین رفته اند یا آسیب دیده اند گفت: افراد سیل زده به هیچ عنوان نگران دفترچه های خود نباشند این سازمان هرچه سریعتر استعلام گرفته و دوباره آن ها ر صادر می کند.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد به نقل از ایسنا، بهروز کریمی مدیرکل نامنویسی و حسابهای انفرادی سازمان تامین اجتماعی در این خصوص گفت: این سازمان با کارفرمایان شرکتها، کارگاه‌ها و واحدهای صنفی 4 استان آسیب دیده از سیل که در فروردین ماه قادر به ارائه لیست و پرداخت حق بیمه پرسنل و کارگران خود نباشند، همراهی می کند و تا پایان خردادماه همچنان به ارائه خدمات درمانی بیمه شدگان و افراد خانوادۀ آنان ادامه خواهد داد.


وی افزود: همچنین تمامی بیمه شدگان توافقی در مناطق سیل زده که خود رأساً حق بیمه پرداخت می‌کنند چنانچه امکان مراجعه به شعب سازمان تامین اجتماعی و یا پرداخت حق بیمه ماه‌های آتی را نداشته باشند، بدون توجه به مهلت مقرر پرداخت همچنان تا پایان خردادماه از استحقاق درمان برخوردار بوده و نگرانی دراین خصوص نداشته باشند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، کریمی تصریح کرد: تمامی مراکز ملکی سازمان تامین اجتماعی بدون نیاز به دفترچه بیمه و منحصراً با ارائه کد ملی خدمات درمانی را ارائه می کنند. از سوی دیگر بسیاری از مراکز درمانی دولتی و دانشگاهی نیز از طریق شبکه‌های سیستمی با پایگاه‌های اطلاعاتی این سازمان تعامل دارند و به بیمه شدگان و افراد خانواده آنان خدمات درمانی لازم را ارائه خواهند کرد.

 

ارسال نظر

تازه ها