کد خبر 40814

مدیرعامل شرکت پشتیبانی اموردام تهران نسبت به متوقف کردن طرح فروش اینترنتی گوشت واکنش نشان داد و گفت : عرضه را ما کنترل می کنیم، این سامانه دوباره باید راه اندازی شود.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از مهر،  در واکنش به خبر دیروز مهر مبنی بر توقف شدن فروش اینترنتی گوشت تنظیم بازاری گفت: وبوبسایتهای مربوطه باید تضامینی را به شرکت پشتیبانی امور دام ارائه کنند تا بتوانند سهمیه گوشت تنظیم بازاری را جهت توزیع دریافت کنند. چراکه گوشت تنظیم بازاری که به این وبوبسایتها تحویل داده می شود با ارز دولتی وارد کشور شده و این وبوبسایتها جهت دریافت آن باید تضامین لازم را ارائه کنند.

وی افزود: در این صورت اگر گوشت و کالای مورد نظر به دست مصرف کننده نهایی نرسید ما می توانیم خسارت خود را از آن‌ها دریافت کنیم.

مدیرعامل شرکت امور دام استان تهران اضافه کرد: وبسایت مستر قصاب به دلیل اینکه تضامین لازم را به ما ارائه نکرده بود، موفق به دریافت سهمیه گوشت خود نشده بود که دیروز این تضامین را ارائه کرد و ما نیز اعلام کردیم که سهمیه اش را بدهند.

سالمی با بیان اینکه سهمیه این وبسایتاز امروز چهارشنبه در اختیارش قرار می گیرد، افزود:بنابراین وبوبسایتمستر قصاب از امروز چهارشنبه ٢٤ بهمن ماه توزیع اینترنتی گوشت را آغاز می کند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه وبسایتهای فروش آنلاین گوشت،امکانات محدودی برای رساندن گوشت به دست مصرف کنندگان دارند، گفت:ما براساس ظرفیت حمل و نقل این شرکت ها به آنها کالاها می دهیم چراکه گوشت و مرغ کالاهایی فساد پذیر است. مثلا وبسایت بروزرسان روزانه دو تن ظرفیت توزیع دارد. ما نیز روزانه دو تن به این وبسایتکالا می دهیم و آنها به همین اندازه می توانند سفارش بگیرند.

این مقام مسئول ادامه داد: به دنبال این هستیم که وبسایتهای مذکور بتوانند ظرفیت حمل و نقل شان را افزایش دهند. ما نیز بتوانیم با اضافه کردن وبسایتهای جدید و افراد جدیدتر طرح را توسعه دهیم.

سالمی درباره اینکه چرا هنگام ثبت سفارش در وبسایتبروزرسان با پیام عدم تامین کالا مواجه می شویم، افزود: این وبسایت اقلام خود را تا تاریخ ۹۷/۱۲/۰۲ به فروش رسانده است.

وی اضافه کرد: چون تفاوت قیمتی زیاد است، با هجوم خرید در وبسایت مواجه می‌شویم و چون ظرفیت محدود است زود تمام می‌شود. ما به آنها اعلام کردیم برای سه روز سفارش بگیرند بعد سه روز دوباره سفارش جدید بگیرند. بنابراین تا سه روز دیگر دوباره ثبت سفارش ها فعال می شود.

سالمی با بیان اینکه وبسایت یخچال تضامین لازم را فعلا به ما ارائه نداده است،ادامه داد: منتظریم این وبسایت تضامین را ارائه کند تا به آن سهمیه تخصیص دهیم.

 

ارسال نظر

تازه ها