کد خبر 40624

فرمانده انتظامی شهرستان فردیس گفت: باند سرقت از انبار مجتمع‌های مسکونی با 65 فقره سرقت با اقدامات اطلاعاتی پلیس شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سرهنگ بیژن جنتی فرمانده انتظامی شهرستان فردیس در تشریح این خبر اظهار داشت: با توجه به وقوع چندین فقره سرقت از انباری‌ مجتمع‌های مسکونی پیگیری موضوع در دستور کار مأموران پلیس آگاهی شهرستان فردیس قرار گرفت.

وی افزود: مأموران با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری یک نفر از اعضای این باند سرقت شدند. متهم در بازجویی‌ها به جرم خود مبنی بر 65 فقره سرقت از انباری مجتمع‌های مسکونی با همدستی 2 نفر دیگر اعتراف کرد که با همکاری نامبرده و اقدامات اطلاعاتی پلیس، همدستان وی نیز در 2 عملیات جداگانه دستگیر شدند.

وی در خصوص شیوه اقدام متهمان گفت: سارقان در ساعات اولیه روز پس از ورود به مجتمع‌های مسکونی اقدام به تخریب قفل در انباری کرده و اشیاء با ارزش آن‌ها را به سرقت می بردند.

جنتی در پایان از شهروندان خواست در صورت مشاهده افراد مشکوک در اطراف منزل، موضوع را به نزدیک‌ترین واحد انتظامی اطلاع داده و هرگونه تردد مشکوک را طی تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 با پلیس در جریان بگذارند.

 

منبع: فارس

ارسال نظر

تازه ها