کد خبر 37260

در جشنواره فیلم فجر امسال، نیمی از درآمد حاصل از فروش بلیت‌ها در سینماهای مردمی به صاحبان آثار و نیم دیگر به سالن‌دارها تعلق می‌گیرد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم فجر، با پیشنهاد دبیر سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر و نظر مساعد سرپرست سازمان امور سینمایی و سمعی بصری مقرر شد در این دوره جشنواره ۵۰ درصد از مبلغ فروش بلیت‌ها در سینماهای مردمی که پیش از این به جشنواره تعلق می‌گرفت، بعد از پایان جشنواره و پس از کسورات قانونی به صاحبان آثار پرداخت شود.

۵۰ درصد دیگر نیز سهم سالن‌های سینما خواهد بود که به روال گذشته پرداخت خواهد شد.

آزادی (شهر فرنگ، شهر قصه، شهر هنر و شهرهفتم)، آستارا، استقلال، ایران مال، تماشا، جوان، راگا، زندگی، شکوفه، فرهنگ، کورش، کیان، ماندانا و مگامال این دوره در اختیار جشنواره هستند.

حضور سینما شکوفه (واقع در میدان شهدا، شرق تهران) و ایران مال (واقع در بازار بزرگ تهران، غرب پایتخت) در جشنواره مشروط به رعایت قوانین و مقررات اعلام شده از سوی ستاد جشنواره فیلم فجر خواهد بود و نظر نهایی با در نظر گرفتن رعایت این قوانین اعلام خواهد شد.

سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر از ۱۰ تا ۲۲ بهمن ماه ۱۳۹۷ همزمان با سالگرد چهل سالگی انقلاب اسلامی به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده برگزار خواهد شد.

 

ارسال نظر

تازه ها