کد خبر 36852

درگیری بین دانش آموزان دبیرستانی در شیراز منجر به قتل یک نفر شد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، معاون اجتماعی نیروی انتظامی استان فارس از درگیری بین چند نفر از دانش‌آموزان یک دبیرستان خبر داد که منجر به قتل یک نفر شده است.

سرهنگ کاووس محمدی با تائید خبر قتل یک دانش‌آموز در این شهر اظهار داشت: بر اثر درگیری دانش‌آموزان دبیرستان شهید ارسنجانی  یک دانش‌آموز بر اثر اصابت ضربه چاقو به بیمارستان منتقل شد که به دلیل شدت جراحات در بیمارستان جان خود را از دست داده است.

وی گفت: این حادثه در ساعت 9 صبح امروز در پی اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی 110 مبنی بر درگیری مقابل دبیرستان شهید ارسنجانی گزارش و بلافاصله ماموران به محل اعزام شدند و هر 3 دانش‌آموزی که در این درگیری مشارکت داشتند، دستگیر شدند. 

محمدی افزود: علت این درگیری در دست بررسی است اما شواهد نشان می‌دهد که فرد ضارب نتوانسته خشم خود را کنترل و با درگیر شدن با همکلاس خود وی را به قتل رسانده است.

همچنین محمد کماندار مدیر آموزش و پرورش ناحیه 3 شیراز نیز درباره این حادثه گفت: مقتول دانش‌آموز پایه دهم رشته انسانی دبیرستان ارسنجانی بوده و قاتلان از دانش‌آموزان هنرستان‌های جوانمردی و دستغیب به همراه یک فرد خارج از مدرسه بودند.

وی افزود: این دانش‌آموزان پس از امتحان و با تعطیلی مدرسه بر سر موضوعی درگیر می‌شوند که متاسفانه منجر به قتل شده است.

 مقتول با هویت ح.پ 16 ساله و دستگیرشدگان هم 16 و 17 ساله بودند.

 

منبع: تسنیم 

ارسال نظر

تازه ها