کد خبر 24915

فرمانده انتظامی فارس گفت: در قالب یک عملیات مشترک پلیسی بین ماموران انتظامی این استان با استان یزد، یک تن و 200 کیلوگرم مواد مخدر در شهرستان خرم بید فارس کشف شد.

به گزارش پایگاه خبری با اقتصاد، معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس در گزارش روز جمعه خود از قول سردار سرتیپ دوم احمد علی گودرزی افزود: در پی اعلام ماموران انتظامی استان یزد مبنی بر تحت تعقیب بودن یک دستگاه خودرو وانت تویوتا حامل مواد مخدر و ورود این خودرو به حوزه استحفاظی شهرستان خرم بید فارس، موضوع شناسایی و توقیف این وسیله نقلیه به صورت ویژه در دستور کار ماموران انتظامی این شهرستان قرار گرفت.
وی اظهار داشت: با انجام کارهای اطلاعاتی، پلیسی و همچنین اجرای طرح مهار از سوی سه اکیپ ماموران انتظامی شهرستان خرم بید، در نهایت خودرو مورد نظر در نزدیکی بخش قادرآباد از توابع این شهرستان شناسایی شد.
گودرزی گفت: راننده این وسیله نقلیه بدون توجه به دستور ایست ماموران اقدام به فرار کرد که پس از طی مسافتی تعقیب و گریز، در نهایت این خودرو توسط ماموران متوقف شد.
فرمانده انتظامی استان فارس گفت: در بازرسی از خودرو یاد شده، یک تن و 200 کیلوگرم تریاک کشف و در این زمینه 2 قاچاقچی مواد مخدر دستگیر و با تشکیل پرونده تحویل مرجع قضایی شدند.
شهرستان خرم بید به مرکزیت صفاشهر در فاصله 187کیلومتری شمال شیراز قرار دارد.

 

منبع: ایرنا

ارسال نظر

تازه ها