کد خبر 11342

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور به تشریح وضعیت راه‌ها و محورهای مواصلاتی با توجه به بارش‌های اخیر پرداخت و نیز شرایط کنترل جوی و ترافیکی کشور را مورد ارزیابی قرار داد.

به گزارش پایگاه خبری بااقتصاد، سرهنگ نادر رحمانیبا تشریح  آخرین وضعیت راه‌های کشور، از بارش برف در اکثر محورهای استان‌های البرز، خراسان شمالی و سمنان خبر داد و افزود: بارش برف در محورهای درگز – قوچان، در استان خراسان رضوی، آزاد شهر – شاهرود در استان گلستان، محورهای لاریجان، ولی آباد، فیروزکوه و کیاسر به سمنان در استان مازندران و همچنین محور صفادشت – شهریار در استان تهران مشاهده می‌شود.

رییس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک پلیس راهور به محورهایی که در آنها بارش باران وجود دارد اشاره کرد و گفت:‌ اکثر محورهای استان‌های خراسان جنوبی، خوزستان، گلستان، مازندران، گیلان، غرب تهران بزرگ، شرق تهران، اصفهان و قم بارش باران مشاهده می‌شود. همچنین بارندگی در محور چناران - مشهد در استان خراسان رضوی و همدان – تهران در استان همدان نیز دیده می‌شود.

وی همچنین تاکید کرد: به دلیل شرایط جوی تردد در محورهای کندوان و طالقان در استان البرز و همچنین زنجان- طارم و تهم –چورزق در استان زنجان تردد با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

سرهنگ رحمانی با تشریح وضعیت ترافیکی نیز گفت: در حال حاضر در باند جنوبی آزادراه کرج - قزوین از ترمینال شهید کلانتری تا پل فردیس و باند جنوبی آزاد راه تهران – کرج از پل فردیس تا گرمدره ترافیک ادامه دارد و سایر محورهای مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردارند.

منبع: ایسنا 

ارسال نظر

تازه ها