کد خبر 95159

مدیرعامل گروه صنعتی معدنی زرین:

مدیرعامل گروه صنعتی معدنی زرین، از تشکیل نخستین کنسرسیوم شرکت‌های دانش‌بنیان معدنی به رهبری فزرین در کشور خبر داد و گفت: نخستین کنسرسیوم شرکت‌های دانش‌بنیان معدنی در حال شکل‌گیری است و شرکت ما رهبری این کنسرسیوم را بر عهده دارد.

ابراهیم جمیلی، در حاشیه نشست خبری امروز، در گفت‌وگو با خبرنگار بااقتصاد افزود: این اقدام بزرگ و تاثیرگذاری بود که توانستیم شرکت‌های دانش‌بنیان حوزه معدن را دور هم جمع کنیم و نخستین کنسرسیوم دانش‌بنیان را در این صنعت تشکیل دهیم.

وی تصریح کرد: این یک گام مثبت و موفقیت‌آمیز برای صنایع معدنی است و ما در یک حوزه بزرگی به این موفقیت رسیده‌ایم که دستاورد آن برای تمامی شرکت‌های معدنی قابل لمس خواهد بود و گروه زرین نیز در آن سهیم است.

رییس هیات‌مدیره فزرین، با اشاره به چشم‌انداز این شرکت در بازار سرمایه و برنامه‌های حمایتی از سهام شرکت‌های این گروه، اظهار کرد: با توجه به فضای مثبتی که برای معدنی‌ها در بازار وجود دارد ما هم حامی سهام‌مان هستیم و در گام نخست با سهام خزانه و صندوق بازارگردانی از سهام تمامی شرکت‌های گروه صنعتی معدنی زرین حمایت می‌کنیم.

 جمیلی به سهامداران اطمینان داد هیچ نگرانی بابت سهام‌شان از گروه صنعتی معدنی زرین نداشته باشند و افزود: حمایت کامل از سهام گروه صنعتی معدنی زرین در دستور کار قرار دارد و در گام دوم، با اوراق فروش تبعی از بازار سرمایه حمایت‌ها خواهیم کرد.

وی همچنین از بلاتکلیفی و طولانی شدن پروسه پذیرش و عرضه اولیه دو شرکت زیرمجموعه گروه صنعتی معدنی زرین، اظهار نارضایتی کرد و گفت: با قدرت و سرعت در حال انجام مراحل برای عرضه اولیه دو شرکت گسترش صنایع روی ایرانیان و تولید و توسعه سرب و روی ایرانیان در بازار سرمایه هستیم.

خبرنگار: مولود غلامی

 

ارسال نظر

تازه ها